A201SN02 V4

| Modelul panoului | A201SN02 V4 |
|---|---|
| Panoul de marcă | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 800×600 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul A201SN02 V4 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 408×306 mm |
| Contur | 448×347 mm |
| Suprafaţă | Antiglare |
| Raport de contrast | 500:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Timp de raspuns | 11/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 80/80/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Tensiune de intrare | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare AUO A201SN02 V4.
AUO A201SN02 V4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO A201SN02 V4 sau specificațiile detaliate ale AUO A201SN02 V4 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO A201SN02 V4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO A201SN02 V4 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf AUO A201SN02 V4 sau specificațiile detaliate ale AUO A201SN02 V4 sau alte LCD AUO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul AUO A201SN02 V4 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "A201SN02 V4"
- AUO A201SN02 V4
- Fișa tehnică A201SN02 V4
- Imagine A201SN02 V4
- Prețul A201SN02 V4
- Distribuitor A201SN02 V4
